PRP-терапія (плазмоліфтінг) в лікуванні еректильної дисфункції

Плазмоліфтінг (PRP) статевого члена.

З якою метою чоловіки йдуть на PRP? Плазмоліфтінг (PRP) члена - ін'єкційний метод, який застосовується для лікування еректильної (сексуальної) дисфункції, Ця маніпуляція дозволяє стимулювати приховані відновлювальні ресурси організму, поліпшити харчування тканин за допомогою застосування плазми крові, збагаченої тромбоцитами (вона попередньо береться у пацієнта). В результаті курсу процедур (в середньому 6 сеансів), поліпшуються характеристики сексуального життя, збільшується тривалість статевого акту, купірується больовий синдром, зменшуються симптоми еректильної дисфункції.

Плазмоліфтінг члена - безпечна процедура, оскільки використовується власна кров пацієнта, яка не здатна викликати алергічну реакцію або інфікування його. Ризик реакції відторгнення повністю виключений.

Також перевагами цього методу є:

-висока ефективність і результативність;

-безболісність (в деяких випадках можливе застосування місцевої анестезії, що буває вкрай рідко, чоловіки переносять цю процедуру легко);

-атравматичність: плазма вводиться за допомогою ін'єкцій в певні точки тіла статевого члена;

-відсутність побічних ефектів і періоду відновлення;

-відсутність обмежень за віком;

-виконується амбулаторно без необхідності перебування в стаціонарі.

-Плазмоліфтінг статевого члена служить стимулом, який дозволяє посилити природний синтез колагенових і еластинових волокон, відновити пошкоджені клітини, запустити продукцію стовбурових клітин, а також активізувати і нормалізувати обмін речовин.

Результат від процедури має накопичувальний ефект, але поліпшення відчуваються вже після першої процедури.

Як проводиться плазмоліфтінг члена?

-Плазмоліфтінг члена проводиться в кілька етапів:

Етап 1. Взяття крові (30 мл) з ліктьової вени пацієнта і підготовка її в центрифузі.

Етап 2. Введення плазми в певні точки статевого члена. Процедура PRP члена триває приблизно 15-20 хвилин. Для стійкого ефекту потрібно 4-6 сеансів з періодичністю в 7 днів.

Перед процедурою слід утриматися від прийому жирної їжі, спиртних напоїв і лікарських засобів (антикоагулянтів), які розріджують кровь.

Запис на PRP-терапію за тел.: 050-585-01-45; 652-401

«Урологічний центр доктора Решетнікова»